Trautnersvej 1 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Sorø - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sorø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Sorø er to spændende boligemner blevet sat til salg, herunder villaen på Trautnersvej 1 og landejendommen på Løngvej 20. Disse boliger byder på forskellige muligheder for potentielle købere.

Villaen på Trautnersvej 1 er prissat til 13.000.000 kr. Den tilbyder en rummelig boligoplevelse med 294 kvadratmeter fordelt på 7 værelser. Beliggende på en stor grund på 1.891 kvadratmeter, kan man nyde masser af frihed og privatliv.

Landejendommen på Løngvej 20 er en anden mulighed for dem, der ønsker mere plads. Med en pris på 5.600.000 kr. får man en ejendom på 160 kvadratmeter, indeholdende 6 rum. Ejendommen har en imponerende grundstørrelse på 177.600 kvadratmeter, hvilket åbner op for mange udfoldelsesmuligheder.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler